Rozhodli ste sa vyskúšať esenciálne oleje. Je to správna voľba, lebo len tak je možné zhodnotiť ich prínos pre seba. Verím, že zažijete to, čo ja a moje okolie a že sa esenciálne oleje stanú súčastou aj vašej domácnosti.

Vaše spoznávanie z pohodlia domova rozdelíme na jednoduché informácie:

  1. Čo sú esenciálne oleje?
  2. Výber 1 z 2 balíčkov vzoriek a ich objednanie.
  3. Informácie k použitiu balíčka vzoriek.

Čo sú esenciálne oleje?

sú prírodné, prchavé, aromatické zlúčeniny nachádzajúce sa v rastlinách. Charakterizujú ich špecifickú vôňu, ktorá je krásna a silná zároveň. Poskytujú im ochranu pred predátormi, hmyzom a hrajú významnú úlohu pri opeľovaní rastlín. Získavame ich extrakciou zložiek z rôznych častí rastlín ako: semien, listov, kôry, kmeňu, stoniek, kvetov a iných častí.


Výber balíčku vzoriek esenciálnych olejov

Vaše spoznávanie môže začať balíčkom 3 vzoriek :

Balíčky vzoriek

K celkovej cene Vášho balíčka vzoriek je nutné prirátať poštovné, dobierku a balné odhadom do 4€. Mojim zámerom je Vám dopriať, čo najjednoduchšiu možnosť vyskúšať si esenciálne oleje. Preto ak je Vám jednoduchšie prísť si po balíček osobne na jednu z „Tried esenciálnych olejov“ v Bratislave je to možné, stačí mi napísať (samozrejme bez ďalších nákladov súvisiacich s posielaním balíčka)!

Zatiaľ je možné si takto objednať len balíček jednotlivých olejov. Zmesi budem takouto formou zdieľať neskôr (potrebujem pre Vás pripraviť informácie, takže aj táto možnosť čoskoro).


Informácie k použitiu balíčka vzoriek

Aby ste mohli mať z použitia balíčku vzoriek skutočný zážitok a nie moment aj možno nemilej skúsenosti, treba sa oboznámiť aspoň so základnými informáciami k použitiu esenciálnych olejov.

Následne po Vašom e-mail-ovom záujme o vybraný balíček vzoriek Vám pošlem doplnené informácie k použitiu práve tých 3 olejov, ktoré Vás zaujali (t. z. akým spôsobom môžem olej použiť a ako sa daným spôsobom používa, kto môže olej použiť, ako a čím potrebujem olej zriediť, tipy na použitie oleja).


Takže ak chcete vyskúšať oleje takouto formou, tak mi teraz napíšte email na: petra(at)natidea.sk s voľbou Vášho balíčka vzoriek a adresy odoslania. Samozrejme mi napíšte aj v prípade akýchkoľvek otázok, ktoré vám tu neboli zodpovedané.