Chcem informácieAko by sa Vám páčilo spoznať a vyskúšať oleje?

Esenciálne oleje nie sú niečo načo sa treba LEN pozerať (či už na zaujímave texty o nich alebo samotnú fľaštičku vo vašej ruke), ale sú to aromatické extrakty, ktoré treba vyskúšať, používať a presvedčiť sa, že vám slúžia. Preto si vyberte svoj 1 z 3 spôsobov ako sa s nimi zoznámite…


1) Samostatné spoznávanie z pohodlia vášho domova!

Veľa-krát človeku stačí, keď fľaštičku s esenciálnym olejom: otvorí, ovonia, vyskúša a dozvie sa to podstatné, že obsahom je „len“ 100%-ný extrakt z danej časti rastlinky a začne sa už zaujímať o esenciálne oleje rýchlosťou svojho samovzdelávania a spoznávania na základe vlastných skúseností.

Preto ak ste sa rozhodli pre spoznanie pomocou vzorky bližšie informácie získate tu.


2) Špeciálne a zamerané spoznávanie!

Najjednoduchšia možnosť ako spoznať esenciálny olej je v menšej skupinke (3-8 ľudí) napríklad na terase nejakej kaviarne alebo inde, kde sa dohodneme.

Toto leto hosťujem skupinkové akcie s názvom: „SPOZNAJ 3 OLEJE“ (na akciu je potrebné sa prihlásiť mailom: petra(at)natidea.sk), kde máte možnosť:

  • 3ozískať základné informácie k esenciálnym olejom
  • získať informácie k 3 prezentovaným olejom
  • vyskúšať si všetky 3 prezentované oleje
  • dostať materiály k 3 prezentovaným olejom
  • dostať 1x1ml vzorku 1 z 3 prezentovaných olejov podľa vlastného výberu
  • naučiť sa AromatouchTechniku ruky na použitie olejov
  • atď.

 

O tom, kde-kedy sa akcia koná sa máte možnosť dozvedieť v časti Blog/Esenciálne oleje alebo na mojej FBstránke: Wellness Advocate Slovensko


3) Tradičné spoznávanie!

Skvelým miestom na získanie informácií sú „Triedy esenciálnych olejov“ (trieda preto, lebo sa tam človek niečo nové môže dozvedieť). Stojí zato prísť! Tak som aj ja začala. Sú to verejne prístupné stretnutia/posedenia, kde sa dostanete k informáciám o olejoch, o ktoré som sa rozhodla JA zaujímať. A zaujímam sa o ne preto, lebo patria k najvyššej svetovej kvalite a s menej sa už dnes po informáciach čo mám neuspokojím!

Wellness Advocate

Ja navštevujem jednu takúto pravidelnú triedu, ktorá sa koná v Dome kultúry Ružinov v Bratislave pondelky a začína o 17:00. Niekedy sú aj špeciálne stretnutia v tento deň (pondelok) venované konkrétnej téme.

  • Ak ste z Bratislavy a chcete prísť na stretnutie do Ružinova napíšte mi nižšie prostredníctvom formulára, aby som pre vás pripravila materiály na doma a malý darček.
  • A ak nie ste z Bratislavy a máte záujem o informácie určite mi napíšte tiež prostredníctvom formulára nižšie a niečo vymyslíme.

Kontaktný formulár

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Predmet

Vaša správa

Chcem dostávať informácie k esenciálnym olejom. (1xmesačne)