Ak ste sa rozhodli kliknúť aj sem, tak Vám v prvom rade prajem príjemné čítanie na mojich stránkach a ak prídu aj inšpirácie splnili slová a obrázky svoj účel.


Untitled designVolám sa Petra „NATIDEA“, pochádzam z Bratislavy a na sociálnych sieťach ma môžete nasledovať pod menom vonavydotyk. S esenciálnymi olejmi doTERRA som skoro od začiatku ako sa dostali na Slovensko. Používať som ich začala v apríli roku 2013.

Dostala som sa k nim prirodzene ako väčšina ľudí. Pomohli mi zdravotne a chcela som o nich vedieť viac a viac… Vždy som vedela, že príroda je moja cesta. Dnes si ich cením hlavne vďaka pôsobeniu na emócie. Zdravie sa dá pestovať zdravým životným štýlom, ku ktorému ma filozofia doTERRA inšpirovala tiež.


Ak by som sa mala opísať v skratke moderným a heslovitým spôsobom, tak potom určite som:
💪 Kontakt / Zdielač 💯% Esenciálnych olejov 🍃 |
💡 Kreativka 🔄 | 🎓 Večný študent 📚 | ⛺  Turista 🎒 |
🌍Cestovateľ🚆 | 🌳Obdivovateľ prírody🐑 |📷Fotograf📱|


Ako ste postrehli mám mnoho záujmov, ktoré ma skutočne tešia a keď sa im môžem venovať prežívam ten šťastný a intenzívny pocit, že žijem. S mojimi záujmami sa spájajú aj stretnutia s mnohými ľuďmi, vďaka ktorým sa akoby otvoril kohútiť s tokom mnohých ďalších ideí, ktoré ma neraz podnietili k túžbe niekam ísť, niečo podniknúť a vyskúšať. A preto som sa rozhodla mojim písaním aj JA šíriť idey.

 „Tri prísady pre šťastný život sú: niečo robiť, niečo milovať a v niečo dúfať“.

Preto ak tu získate nejakú ideu, čo Vás k niečomu inšpiruje budem rada. Veď o tom to podľa mňa je, keďže bez vánku by sa ani lístok nepohol a bez vášne by sme ako keby ani nežili a keďže ste už tu, tak kocky sú vlastne hodené :o)

Som skvelá a nápomocná v spracovávaní informácií a od začiatku som pomáhala šíriť potrebné informácie ich používateľom na Slovensku a Čechách. Som používateľom a wellness poradcom doTERRA. Zoznamujem ľudí s možnosťami prírodnej starostlivosti o seba a svojich najbližších z pohodlia domova, bezpečnou a účinnou prírodnou cestou.

V roku 2016 som dokonca bola aj na celosvetovej olejovej konferencií v Amerike s cca 27 000 olejovými fanušíkmi z celého sveta. Ohromný zážitok! Mala som to šťastie, že som zatiaľ bola na každej európskej olejovej konferencií. Zároveň sa mi naskytla možnosť pracovať na budovaní vzdelávacie centra v Bratislave “Esenciálny servis”.

Od roku 2019 mám priestor zdieľať s ľuďmi účinky a benefity vo veľkom a verím, že sa mi bude dariť vytvárať veľa zaujímavých príspevkov a orgnizovať aj veľa stretnutí, kde budem zoznamovať ľudí s možnosťami prírodnej starostlivosti z pohodlia svojho domova.

 

Prajem príjemné čítanie a sledovanie mojej práce! Teším sa aj na prípadné osobné stretnutie!

 

 


Máte nejakú otázku? Môžete sa priamo opýtať a mi rovno napísať.

👉  👉 👉 V prípade záujmu o osobné voňavé stretnutie píšte SMS na 0910 151 494. Následne Vás budem kontaktovať.