ZAČNITE A OTVORTE SI ÚČET SO MNOU
(A ZÍSKAJTE PODPORU VYŠE 6-ROČNÉHO POUŽÍVATEĽA)

 

V doTERRA to funguje tak, že na otvorenie účtu vždy potrebuje niekoho, kto vám dá „referenciu“ na otvorenie účtu (moje referenčné číslo je 415 444). Tak povediac „registrujete sa“ alebo „otvoríte si svoj účet pod ním“. Po otvorení účtu získavate podporu a hlavne skúsenosti toho s kým ste si účet otvorili.

Už aj prvá úvodná/registračná objednávka je so zákazníckou zľavou 25%.  Oplatí sa otvoriť si vlastný účet/nakúpiť si sám? Moja skúsenosť: JEDNOZNAČNE sa to oplatí. Ono ak si už kúpite len 3-4 oleje, tak na nich „preplatíte toľko“, že ste si mohli rovno otvoriť svoj vlastný účet. Radím vám preto nakupujte ekonomicky 🙂 a výhodne! (Rada vám poradím aj s výberom…)

Považujem za veľmi dôležité, u koho si rozhodnete svoj účet otvoriť, lebo každý, kto s produktami začína potrebuje pomoc a podporu. A práve v dnešnej dobe začína byť čoraz dôležitejšie vybrať si kvalitného konzultanta a podporu, aby ste zo svojich darov zeme doma vedeli vyťažiť maximum. (Moja prax hovorí za všetko, čoraz častejšie stretám ľudí, čo majú doma kúpený „nejaký ten olej“ a nevedia čo s ním alebo spravili svoju prvú objednávku a leží len tak na poličke – a to je zásadná chyba. Poviem vám jednu pravdu: Áno oleje FUNGUJÚ, ale len keď neležia na poličke a používajú sa :D. Budete vedieť ako? So mnou áno).

Objavujte svet vôní a vitality spolu so mnou, to čo ja viem som sa tiež nenaučila za 2 mesiace a učím sa každý deň! Taký pestrý je tento svet prírodného zdravia a ponúka nespočetné množstvo aplikácií a zaradenia prírodných produktov do nášho života.

Otvorte si účet so mnou a spoľahnite sa na moje viac než 6 ročné skúsenosti so svetom olejov a doTERRA. Obráťte sa na používateľa olejov, ktorý nechýbal na žiadnej z európskych konferencií venovaných olejom (už mám samozreje kúpený aj lístok na konferenciu ELEVATE 2020). A tiež som sa bola pozrieť aj na celosvetovej konferencií v Amerike v roku 2016 v Utahu, lebo som chcela vedieť „ako sa oleje vyrábajú“…

AKO SI OTVORIŤ ÚČET ???
A MAŤ OLEJE VEĽKOOBCHODNE/VÝHODNE

Získaním/otvorením vlastného zákazníckeho (E-shop) účtu nakupujete ihneď všetky produkty so zľavou 25%. Váš prvý nákup (registračnú objednávku) môžete uskutočniť 2 spôsobmi:

A) registračným poplatkom/balíčkom informácií za 24€ a voľbou ľubovoľných výrobkov

B) výberom registračného setu (zahŕňa registračný poplatok/balíček informácií , ceny setov sú s DPH) a k nemu si môžete pridať aj ďalšie produkty, čo ešte si želáte

 


* kliknite a prezrite si produktový katalóg alebo kompletný dōTERRA produktový cenník (ceny sú vrátane DPH)

 


POSTUP REGISTRÁCIE / OTVORENIA SI ÚČTU

(Je dosť možné, žeby ste uvítali osobné stretnutie, aby sme našli tie správne produkty pre vás, ktoré budú mať najväčší prínosť keď prídu do vášho domova ako prvé. Preto mi neváhajte napísať SMS a ja vás kontaktujem: 0910 151 494)

 

 

  1. Kliknite na link a začnite
  2. Zadajte úvodné informácie o jazyku a krajiny doručenia objednávky
  3. Vyberte si typ účtu (ak viete, že chcete otvoriť účet aj niekomu ďalšiemu vyberte možnosť „Wellness konzultant“)

  4. Vyplňte údaje o vás

  5. Zvoľte si vaše produkty a formu platby (karta / prevod)
    A) doTERRA Essentials Booklet + Enrolment Fee (Slovenský) čo je 24€ registračný poplatok a navoľte si vami vybrané produktyB) vyberte si niektorý z ponúkaných registračných balíčkov a ušetrite 24€ registračný poplatok samozrejme k registračnému balíčku si viete priobjednať ďalšie produtky, ktoré ešte potrebujete
  6.  Potvrďte objednávku a poznačte si vaše ID / zákaznícke číslo doTERRA
  7. VITAJTE MEDZI POUŽÍVATEĽMI DOTERRA! Užite si vaše produkty a neváhajte ma kontaktovať, aby som vám pomohla kde začať pri ich používaní

 

TERAZ AKO UŽ ZÁKAZNÍK  DOTERRA MÁTE MOŽNOSŤ NAKUPOVAŤ S ĎALŠOU ZLAVOU AŽ DO 30%

Každý člen doTERRA má možnosť sa zapojiť do Vernostného klubu a tu vám dávam svoje slovo, že to nie je žiaden výmysel! Je to reálna hodnota, ktorá ľuďom ako som aj ja a chcem mať vo svojej domácnosti prírodné riešenia táto dodatočná zľava 30% dáva neuveriteľný kredit na prelacnenie výrobkov.

Takže to skúsim zhrnúť v krátkosti… Ako registrovaný zákazník nakupujete okamžite so zľavou 25%. A ako registrovaný verný zákazník (pridáte sa do vernostného klubu – dobrovoľná možnosť) viete nakupovať so zľavou až do 55% (25%+30%), ktorú dosiahnete po roku (zľava postupne pribúda podľa vašej vernosti, čo je fér :D)

 

PREHĽADNE TO VYSVETĽUJE TOTO VIDEO: