PRVÉ NOVINKY V EURÓPE V TOMTO ROKU K ZAKÚPENIU

A je to tu! Konečne sme sa aj my v Európe dostali ku krásnym olejom pre denné použitie. Predstavím vám novinky: zelenú mandarínku (green mandarin), kurkumu (turmeric), rúžové korenie (pink pepper) a magnóliu touch. Ďalšou skvelou novinkou v júni je aj dlho očakávana destká sada 6 olejových zmesí pripravená k okamžitému použitiu, teda nariedená s jemnosťou pre naších najmenších.

No pozor! 😀 verím, že mnohí dospelí tiež podľahnú jej čaru ja osobne hneď mám 2 favoritov: Brave (nádherná vôňa osmantusu, ktorú poznáme len zo zmesi Beautiful dodáva odvahe fakt nový rozmer!) a Stronger (kombinácia nie bežne dostupnej litsei na odstránenie limitov z nášho života spolu s kadidlom, ktoré je vhodné na podporu imunity na každý deň a ešte aby nebolo málo tak aj ruža k tomu, ako čo dodať  zmes lákavá na denné používanie!).

 

PREDSTAVUJEM ŠTYRI OLEJOVÉ NOVINKY:

ZELENÁ MANDARÍNKA (GREEN MANDARIN) ->  získava sa lisovaním nedozretých plodov mandarínky a je tam najmenšia pravdepodobnosť na reakciu citrusov na svetlo pri aplikácií na pokožku (fotosenzitivita). Podporuje prirodzenú imunitu. Pomáha zdravému tráveniu aj srdcovocievnemu systému. Jeho energizujúca vôňa známa u našich „klasických vianočných mandarínok“ poteší a rozžiari každého (pre mňa TOP CITRUSOVÝ esenciálny olej)

MAGNÓLIA TOUCH-> je tu pre milovníkov kvetinových vôni. Jej účinky oceňuje tradičná čínska medicína pre navodenie rovnováhy tela. Je to olej na podporu vášho sebavedomia. Vďaka linaloolu navodzuje pokojné a uvoľňujúce pocity. Keďže sa jedná o kvetový olej je vhodný na zaradenie do dennej starostlivosti na dosiahnutie čistej a hydratovanej pleti.

RÚŽOVÉ KORENIE (PINK PEPPER) -> má paradoxne veľmi blízko ku kešu orechom. Osloví vás svojou kvetinovo korenistou vôňou. Pre starú inkskú kultúru to bol posvätný strom na riešenie mnohých zdravotných problémov. Okrem dochucovania jedál namiesto čierneho korenia nás prekvapuje svojou povzbudzujúcou vôňou, ktorá podporí našu bdelosť.

KURKUMA (TURMERIC) -> je známa ako základná potravina na každodenné rituály pre podporu zdravia. Vnútorne pôsobí veľmi priaznivo a podporuje imunitný systém. Pomáha k čistej, žiarivej a hladkej pokožke pleti. Podporuje zdravý metabolizmus. Difúzovaním a inhalovaním pôsobí ako emočná vzpruha zlepšujúca náladu, preto je ideálna na pridávanie do difúznych zmesí. Je to podpora pre celkové zdravie buniek.

Green Mandarin, kód: 60207996, PV objem: 315. Veľkoochodná cena 32,75, Maloobchodná cena 41,15

Magnolia Touch, kód: 60208111, PV objem: 31,5. Veľkoochodná cena 32,75, Maloobchodná cena 41,15

Pink Pepper, kód: 60207995, PV objem: 24,5. Veľkoochodná cena 25,75, Maloobchodná cena34,15

Tumeric, kód: 60208112, PV objem: 31,5. Veľkoochodná cena 32,75, Maloobchodná cena 41,15

 

PREDSTAVUJEM DETSKÉ OLEJOVÉ ZMESI:

 

BRAVE-> nastanú dnes nové a neznáme situácie? Alebo sa len začal deň? Naneste na bruško alebo spodnú čas chodidiel, aby ste podporili odvahu a dôveru vašich detí. Doprajte im začať deň so sebadôverou a vierou, ktorá posilní ich pozitívne pocity v samého seba. Obsahuje kombináciu esenciálnych olejov: divoký pomaranč, amyrisové drevo, osmathus, škorica nariedenú v kokosovom frakcionovanom oleji pre okamžité použitie. Uistite ich, že zvládnu čokoľvek.

STEADY-> nastali časy nervozity či úzkosti? Potrite krk a zápästie, aby ste upokojili emócie vášho dieťaťa.  Táto uzemňujúca zmes je vhodná pre dodanie pocitu ubezpečenia. Pre vyrovnanú myseľ zameranú na to podstatné. Obsahuje kombináciu esenciálnych olejov: amyrisové drevo, balzamová jedľa a magnólia nariedenú v kokosovom frakcionovanom oleji pre okamžité použitie. Vytvorte a doprajte pokojné a vyvážene pocity vášmu dieťaťu.

RESCUER-> upokojte a zrelaxujte aktívne telo vášho malého športovca po behu, skákaní a hraní sa. Naneste na nohy alebo chrbát.  Uvoľňujúca zmes vhodná po rušnom dni plnom aktivít na uvoľnenie tela.  Obsahuje kombináciu esenciálnych olejov: levanduľa, spearmint, zantoxyl a copaiba nariedenú v kokosovom frakcionovanom oleji pre okamžité použitie. Tiež na boliestky z rastúcich nôh a upokojenie.

THINKER-> je čas byť kreatívny a sústredený? Podporte myseľ a ľahkosť učenia sa nanesením na šiju.  Zmes na sústredenie je ideálna na každodenné použitie pri pôsobení viacerých rušivých elementov. Navrhnutá pre pocit bdelosti a jasnosti myšlienok. Je vhodná vo chvíľach, kedy je potrebné sa sústrediť a zvýšiť pozornosť. Obsahuje kombináciu esenciálnych olejov: vetiver, rozmarín, klementínka a peppermint nariedenú v kokosovom frakcionovanom oleji pre okamžité použitie. Navodzuje bdelosť a sústredenie pri robení si domácich úloch. Vhodná počas písomiek alebo kedykoľvek, keď je potrebná koncentrácia.

STRONGER-> necíti sa vaše dieta najlepšie? Zvýšte jeho odolnosť a posilnite obranyschopnosť organizmu. Naneste na šiju alebo spodnú časť nôh. Ochranná zmes je však aj pre každodennú podporu odolnosti a vitality. Obsahuje kombináciu esenciálnych olejov: litsea, kadidlo, cedrové drevo, ruža nariedenú v kokosovom frakcionovanom oleji pre okamžité použitie. Upokojuje občasne podráždenú citlivú pokožku.  Vhodná aj ako prostriedok na každodennú starostlivosť o ňu.

CALMER-> chystá sa dieťa na spánok? Upokojte jeho myseľ, aby dobre odpočívalo. Naneste zmes na spodnú časť nôh a na zápästia. Upokojujúca zmes je tu pre pokojnú atmosféru pred spaním. Na použitie ako súčasť večerného rituálu. Obsahuje kombináciu esenciálnych olejov: levanduľa, rímsky harmanček, buddha drevo, ylang ylang nariedenú v kokosovom frakcionovanom oleji pre okamžité použitie. Zmes pre ozdravenie mysle aj tela a podporu relaxácie.

Thinker™ kód: 60206633, PV objem: 18,00. Veľkoochodná cena 18,75, Maloobchodná cena 27,15

Calmer™ kód: 60206632, PV objem: 2,5. Veľkoochodná cena 22,25, Maloobchodná cena 30,65

Stronger™ kód: 60206654, PV objem: 16,00. Veľkoochodná cena 16,50, Maloobchodná cena 24,90

Rescuer™ kód: 60206635, PV objem: 17,00. Veľkoochodná cena 17,50, Maloobchodná cena 25,90

Steady™ kód: 60206617, PV objem: 17,00. Veľkoochodná cena 17,50, Maloobchodná cena 25,90

Brave™ kód: 60206618, PV objem: 23,50. Veľkoochodná cena 24,75, Maloobchodná cena33,15

 

 

JÚN NOVÉ PRODUKTY: 4 oleje + destká sada

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *